Uudised

Tule Mulgimaa Arenduskoja strateegia avalikule arutelule!

10. mai 2018 kell 14:02

Arutelu toimub 17. mail Paistu rahvamajas kell 15.00!

 

Mulgimaa Arenduskoja strateegia on kinnitatud 2015 aasta sügisel ning eelmise aasta lõpus valmis Mulgimaa Arenduskoja strateegia sisehindamine , mõlemad dokumendid leiab Mulgimaa Arenduskoja kodulehelt http://www.mulgimaa.ee/mak/mtu-mulgimaa-arenduskoja-strateegia/strateegia-2014-2020/.

LEADER meetme 2018 aasta taotlusvoorud toimuvad 2018 a. sügisel, ajakava kodulehel. Põhjusel, et on toimunud haldusreform ning muutunud on LEADER määrus (toetuse kasutamise kohta) on tarvis teha Mulgimaa Arenduskoja strateegias mitmed muudatused. Sellega seoses on võimalik strateegiat muuta tegevuste osas ja/või muuta toetuse määrasid, kui seda peetakse vajalikuks. Näiteks lisada tegevusi, mis täidavad strateegia eesmärke, kuid pole praeguses strateegias toetuse saamiseks loetletud.  

Ootame kõiki huvilisi Mulgimaa Arenduskoja strateegia 2014-2023 avalikule arutelule 17. mail Paistu rahvamajja, algusega kell 15.

Soovime kõigepealt omalt poolt tutvustada strateegia meetmelehtedes tehtud muudatusi, mida peame vajalikuks tegevusgrupi poolt sisse viia. Seni toimunud aruteludel esitatud muudatused leiate manustatud failist või SIIT (viide Mulgimaa Arenduskoja kodulehele).

Seejärel saavad sõna kõik, kes soovivad kohapeal ettepanekuid teha, muidugi on võimalik ettepanekuid ka kirja teel juba varem saata.

Arutelule osalema ootame omavalitsustest arendustöötajaid, volikogude liikmeid, volikogude komisjonide liikmeid, omavalitsusliitude ja arenguorganisatsioonide esindajaid.

Kellel pole võimalik osaleda arutelul, on ka siis võimalik oma ettepanekuid strateegiasse esitada kirjalikult aadressile arenduskoda@mulgimaa.ee.

Võimaluse korral palun oma osalemisest 17. mail teada anda registreerudes lingil:  https://tinyurl.com/y8rak2wx

STRATEEGIA MUUTMISE KINNITAB MULGIMAA ARENDUSKOJA ÜLDKOOSOLEK, MIS TOIMUB 4. juunil 2018, Taagepera lossis.  

Küsimuste korral palun helistage või kirjutage kindlasti!

Lugupidamisega

Anneli Roosalu

Tegevjuht

MTÜ Mulgimaa Arenduskoda

+372 5303 8361