Uudised

Toiudpiirkond Mulgimaa käis Eesti Mängi finaalsaate salvestusel

11. juuni 2023 kell 11:11

11. juunil käis Eesti Toidupiirkond Mulgimaa müügipäälik Mae Rae Eesti Televisioon stuudios "Eesti mäng" finaalsaate salvestusel, kus ta andis üle Mulgimaa maitsete aasta auhinnakorvid ning võitjale ka piirkonna ringreisi kutse. Kindlasti on saates osalejatel hea meel nii uhke kingikorvi üle, kus sees oli kõike head ja paremat Mulgimaa tootjatelt. 

Võistlustulle astusid Vabamu juht Karen Jagodin, spordikommentaator Peep Pahv ning Eesti esimese mulgikeelse räpiloo avaldanud TommyBoy. 

Kes oli finaalis ja kes võitisid? Seda näete ETV ekraanil juulis. 

Suur tänu Mulgimaa ettevõtjatele ja väiketootjatele, kes auhinnakorvi hea paremaga täitsid. Publiku ja saatefännide seast oli kuulda kiidusõnu, et küll on ikka korralik auhind 😉.

Abja Päevakeskus Süü Ää Mahenäksi vabrik KARU KOMBUCHA Pajumäe talu MesiMikk Mulgi Kultuuri Instituut Mulgimaa Arenduskoda Mulgi Elamuskeskus Viru Talu Koduresto Marja talu puhkekompleks Lossispaa Wagenküll Mulgi vald Viljandi vald Tõrva Popsi Köök Kohvik Muusa Mäe-Koda MesiMikk EMÜ Polli Aiandusuuringute Keskus Säga- Aaviku talu ERMi Heimtali muuseum Mõisaküla muuseum Kati Koppel Korvimeister Priit Retsep Maaeluministeerium Mulgi Kultuuri Instituut Mulgimaa Arenduskoda Säga- Aaviku talu Kohvik Muusa LEADER Eesti