Uudised

Tulemas on turunduskoolitus väikeettevõtjatele

19. detsember 2017 kell 10:50

Koolitus toimub 23.01.2018 Karksi-Nuia kultuurikeskuses.

Väikeettevõtjana kulub suur osa ajast oma toodete ja teenuste müügiga tegelemiseks ning aega teadlikult turundusega tegelemiseks on kahjuks väga vähe või pole seda üldse. Tegelikult võiks olla vastupidi – võimalikult palju energiat ja aega tuleks suunata just pikaajalise turunduse ülesehitamiseks ning sellega seotud tegevuste planeerimiseks. Eduka ja läbimõeldud turunduse korral müüvad tooted ja teenused end lõpuks peaaegu "iseenesest".

Turundustegevuste puhul tuleb arvestada, et need ei saa olla kunagi lühikese perspektiiviga ning ühekordsed. Nagu ettevõtjana tehakse finantsplaane paariks aastaks, nii peab olema samasugune tulevikku vaade ka turunduses.

23. jaanuaril 2018 toimub turunduskoolitus väikeettevõttele – „5 olulist asja, mida peab turundusest teadma!". Koolitust viib läbi TÜ majandusteaduskonna turunduse õppetooli juhataja Andres Kuusik, kes on 15 aastat töötanud erasektoris ja oskab arusaadavalt selgitada turundusteemasid ettevõtjale.

Koolitus toimub Karksi Valla Kultuurikeskuses. Osalustasu 7 eurot. Maksumus sisaldab lõunasööki ja kohvipausi.

Registreerumise kinnitab osalustasu arve tasumine. Arve esitaja on MTÜ Mulgimaa Arenduskoda. 

Aeg 12.30 – 16.00. Päev algab kell 12.30 lõunaga ja vahepeal on üks kohvipaus.

Registreeru koolitusele 

Koolitusel käsitletakse järgmiseid teemasid: Turunduse lühi- ja pikaajalised eesmärgid; toote/teenuse disain - turunduse võti; sihtrühmad, kes minu toodet/teenust tarbivad; turundusplaan lihtsate vahenditega; turunduskanalid (sh messid ja sotsiaalmeedia).

Koolitust korraldab MTÜ Mulgimaa Arenduskoda koostöös SA Viljandimaa Arenduskeskusega.