Sündmused

01
oktoober

II Tõrva sügisseiklus

Kell 12:00
Tõrva, Tõrva
Koduleht: Info

Tule avasta sügisvärvides Tõrva linna lahendades põnevaid ülesandeid!

Tõrva linnavalitsus koostöös Mulgimaa spordiklubi ja Tõrva spordiseltsiga korraldab 1. oktoobril mängu „Tõrva Sügisseiklus, eesmärgiga pakkuda võimalust avastada põneval viisil sügisvärvides linna.

Linna erinevates punktides erinevad ülesanded (näiteks eelmisel aastal pidi pimesi toitu maitsma ja ära arvama, millega tegu, pidi aja peale vesijalgrattaga sõitma, mälumängus mõistatama jne). Võistlus on jõukohane kõigile, kuigi võistkonnas võiks olla ka lastega koos mõni täiskasvanu!
Kindlasti on vajalik eelregistreerimine, mida saab teha linna kodulehel kalendris!

Mängu käigus tuleb kuni kolmeliikmelistel võistkondadel läbida linnas paiknevaid kontrollpunkte ning täita seal ülesandeid. Milliseid, jäägu saladuseks.

Kontrollpunktide tegevuste korraldamisse on kaasatud kohalikud ettevõtted ja organisatsioonid. Kõik tegevused on sobilikud ka noorematele osalejatele, kuid korraldajad eeldavad, et nooremad osalejad on võistkonnas koos vanemate kaaslastega.

Kõikidel võistkondadel on võistluse alguses 250 punkti ning ülesannete mittesooritamise eest võimalik koguda miinuspunkte. Võidab see võistkond, kelle punktisumma kahaneb võistluse jooksul kõige vähem. Võistlus ise on ajaliselt piiratud ning ajalimiidi ületamisel kahjuks võistkond diskvalifitseeritakse. Ringi liigutakse jalgratastel.

Kolme parimat võistkonda ootavad auhinnad. Mängu võistluskeskus paikneb linnavalitsuse juures, kust võistkondadele antakse 1. oktoobri keskpäeval ka ühisstart.

Üritusele saab ennast 25. septembri õhtuni eelregistreerida Tõrva linna kodulehel. Seiklusepäeval täiendavat registreerimist ei toimu. Osalemine on kõigile tasuta.

3. oktoobril 2015 korraldatud esimesest Tõrva Sügisseiklusest võttis osa 14 võistkonda rohkem kui 50 osalejaga. Toona võitis mängu meeskond Satana Koirat koosseisus Argo Neumann, Martin Malm, Mikko Pihtje ja Seido Kaur, kellel kulus 10 kontrollpunkti läbimiseks üks tund ja 11 minutit.

Teise Tõrva Sügisseikluse läbiviimist toetavad Tõrva linnavalitsus, Eesti Kultuurkapitali Valgamaa ekspertgrupp, Valga maavalitsus ja maanteeamet.