Sündmused

13
august

TÕRVA LOITS!

Kell 20:00
Veskijärve veerul, Veskijärve veerul, Tõrva linn
Koduleht: Tõrva loits

Tõrva Loitsus alapeakirjaks on „Tere Perestroika? 1996 vs 2016“. 

Seekordne Tõrva Loits pakub retrospektiivi iseseisvumise ja vabaduse tähendusest läbi aastakümnete. Muusikalise poole pealt pakuvad külalistele elamust nii 25 aasta tagused muusikaikoonid JMKE, Vennaskond ja Kuldne Trio ning kaasaja muusikamaastiku vabaduse kuulutajad Elephants from Neptune ja Avoid Dave. Vahepaladele lisab vürtsi Mihkel Raua olukorrakriitilised kommentaartekstid.

Rahva ette astub 200-pealine tantsijate armee ning massistseenidest võtab osa sama suur arv vabatahtlike. Vaatajate ette tuuakse ennenägematutel tehnilistel lahendustel põhinevad video- ja valguslahendused ning hingematvaid tule- ja veelahendusi. 

Murranguliste aegade muusikaliste sümbolite kooslus pakub kindlasti rõõmu, kuid suvisele tippsündmusele jagub hulgaliselt trumpe ja üllatusi, mida enne kontsertpäeva ei avalikustata. 

Tõrva Loitsu näol on tegemist kogupereürituseks mõeldud suursuguse lavastatud vaatemänguga, milles kasutatakse muu hulgas nii elavat tuld, survevett kui erinevaid lavastuslikke trikke. Võttes arvesse ürituse toimumispaiga ümbritsetust veega ning pindala, siis paluvad korraldajad pileti ostmist mitte väga hiliseks jätta.

Tõrva Loits – „Tere Perestroika? 1996 vs 2016“ toimub 13. augustil kell 20.00 Tõrva Vesiveskijärve veerel. Väravad avatakse kell 18.00.

Lisainfo: 
Maido Ruusmann
Tõrva linnapea
529 7969
maido@torva.ee