Tere tulemast Mulgimaale!

Parem ütessa kõrda mõõta, ku ütessa kõrda tetä!
Tahad latva ronide, akka tüvest pääle!

Sündmused

Suveetendus. Säärane mulk ehk sada vakka tangusoola

12. juuli 2018
Koidula muuseumi aed
Kell 19:00
Koduleht: Info ja piletid
Asukoht: Jannseni 37, Pärnu,

Ülipopulaarne Endla teatri 2017. aasta suvelavastus publiku soovil taas mängukavas!! Ootame Sind Koidula muuseumi aeda õpetlikku lustimängu nautima!

Olgu sellega kuidas on, üks asi on imelik ja naljakas – vaatamata meie hämaratele teadmistele, mis puudutavad loo lineaarset kulgemist, teame enamasti väga hästi, kuidas see lõpeb ja seda hämmastavam on asjaolu, et elame lugedes ikka tegelastele südamest kaasa, just nagu poleks me päris kindlad selles, kas Maie ikka saab oma Mulgi, kas Peeter oma lolluste lõksu langedes ka midagi õpib, kas Anne, nii kange kui ta ongi, oma rumalast mehest jagu saab? Ja lõpuks kõige tähtsam – kas Erastu Enn, see neetud kaabakas ja pöidlapurustaja, see kõige selle õnnetuse kokk ja kobrutaja, see rõugearmiline punapea, see libekeelne tigepõis, ikka saab oma teenitud karistuse või pääseb viimati...?

autor: Lydia Koidula
lavastaja: Kaili Viidas 
kunstnik: Arthur Arula 
dramaturg: Ott Kilusk
valguskunstnik: Margus Vaigur
muusikajuht: Ado Kirsi 
liikumisjuht: Kardo Ojassalu

mängivad: Ago Anderson, Feliks Kark, Lauri Mäesepp, Sander Rebane, Meelis Rämmeld, Indrek Taalmaa, Tõnu Oja (Eesti Draamateater) ning Kardo Ojassalu, Rein Pihelgas, Joonas Tagel, Feofan Roos, Mati Vürst

Sissepääs 
Mänguplatsile pääseb tund enne etenduse algust - koha peal on avatud maitsvate söökide ja jookidega kohvik.