Tere tulemast Mulgimaale!

Parem ütessa kõrda mõõta, ku ütessa kõrda tetä!
Tahad latva ronide, akka tüvest pääle!

Giidid

Giiditeenus mulgi, eesti, saksa, inglise, vene keeles

  • Kristi Ilves - mulgi keel, eesti keel, kontakt: 5344 8176, kristi2205@gmail.com; piirkond: Mulgimaa  
  • Alli Laande - mulgi keel, eesti keel, kontakt 523 9232, alli.laande@gmail.com; piirkond: Mulgimaa
  • Evelyn Tamm - eesti keel, saksa keel, vene keel 515 6843, evelyn.tamm@mail.ee; piirkond: Helme kihelkond
  • Kaja Allilender - eesti keel, mulgi keel, kontakt 518 5371 kaja.allilender@gmail.com/MTÜ Mulgimaa Turism; piirkond: Mulgimaa
  • Olev Kallas - eesti, vene, inglise keel, kontakt: 512 4648, oltskallas@hot.ee; piirkond: Karksi ja Tarvastu kihelkond
  • Tiiu Voitk - eesti keel, kontakt: 5858 6732, christinegild@hotmail.com; piirkond: Helme kihelkond
  • Aili Anderson - eesti keel, inglise keel 5668 2230, raamatukogu@tarvastu.ee, piirkond: Tarvastu kihelkond
  • Anne Pai - eesti keel, vene keel, kontakt: 53470761, anne.pai@torva.ee, piirkond: Helme kihelkond, Riidaja
  • Ilmar Kõverik - eesti keel, vene keel 5348 4900, ilmar.koverik@gmail.com; piirkond: Helme kihelkond
  • Kalle Gaston eesti keel, vene keel, kontakt: 5695 6026, kalle.gaston@mail.ee, piirkond: Mulgimaa
  • Urve Kass - eesti keel, vene keel, kontakt: 5262901, urve.kass@viljandivald.ee; Kärstna piirkond